V Jakarti, Indonezija, se je konec avgusta odvijalo svetovno prvenstvo S.K.I.F. Slovenska delegacija je štela šest članov- tekmovalcev in sodnikov. V okviru svetovnega dogodka je bil tudi seminar za sodnike in inštruktorje ter mojstrski seminar z izpiti za Dan stopnje. Sensei Lovrenc Kokalj je polagal za 6.Dan. Čestitke!

Sensei Lovrenc Kokalj in Sensei Darjan Rošker sta  postala svetovna prvaka v Yako Soku Kumite, kategorija nad 100 let. Prikazala sta vrhunsko harmonijo borbe – Jiyu ippon Kumite. Res fantastično!

Sensei Lovrenc Kokalj je osvojil tudi zavidljivo 3.mesto v Katah posamično. Na stopničke zmagovalcev je stopil skupaj s Švicarjem in Japoncem, med katerimi je bila le neznatna razlika v točkah. Izvrsten uspeh!

Trenirati pod vodstvom takih Senseiev je res čast in velik izziv! Hvala tekmovalni ekipi pod vodstvom Shihana Ivana Čeriča 8.Dan, da je Slovenija v S.K.I.F. družini na vidnem mestu.